Five Finger Death Punch zrobili kawał fanom [WIDEO]

/ 4 września, 2018

Five Finger Death Punch postanowił zrobić fanom kawał i podmienić wokalistę na początku koncertu w Noblesville, w stanie Indiana. Gdy opadła kurtyna fani zamiast Ivana Moody’ego ujrzeli Tommy’ego Vexta z Bad Wolves.

Five Finger Death Punch z teledyskiem do nowej płyty

Tommy Vext zastępował Ivana Moody’ego w zeszłym roku, gdy wokalista Five Finger Death Punch musiał udać się na odwyk, część fanów miała więc złe przeczucia, że Moody znowu zaniemógł. Jednak po chwili wokalista Five Finger Death Punch wskoczył na scenę i zaśpiewał resztę koncertu.

Całą akcją podzielił się gitarzysta Zoltan Bathory, pisząc:

Haha. Gdy opadła kurtyna, na scenie zamiast Ivana stał Tommy Vext. Było to piekielnie zabawne – widok tych zdezorientowanych twarzy, z których wyczytać można było „o nie, znowu to samo”. Po czym na scenę wbiegł Ivan i zaśpiewał z Tommym.

Zespół Bad Wolves w maju tego roku wydał swój debiutancki album, zatytułowany „Disobey”. Na płycie znalazła się przeróbka utworu „ZombieThe Cranberies. W nagraniu jej miała wziąć udział wokalistka The Cranberies, Dolores O’Riordan, jednak nieoczekiwanie zmarła na kilka godzin przed sesją nagraniową. Wydany w jej hołdzie singel z tym utworem pokrył się w Stanach Zjednoczonych platyną.

Bad Wolves wystąpi w Polsce 24 października 2018 roku w warszawskiej Progresji jako support Three Days Grace.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także