Flapjack zapowiada trasę w 2023 roku [DATY]

/ 10 listopada, 2022


Zespół Flapjack udostępnił daty koncertów na 2023 rok.


Flapjack w tym roku powrócił na koncerty Tribute To Guzik upamiętniające zmarłego w 2021 roku wokalistę Grzegorza „Guzika” Guzińskiego.

W nowym składzie Flapjacka poza Ślimakiem, Vimkiem i Maciejem Jahzem znaleźli się także Rafał „Hau” Mirocha z Dynamind i Kroto z Hope na wokalu, a także Robert „Litza” Friedrich, który grał na gitarze we Flapjacku na pierwszych trzech płytach.

Odbiór koncertów był tak dobry, że zespół postanowił grać dalej, przygotowuje też nowy materiał studyjny. Flapjack ogłosił daty trasy koncertowej, która odbędzie się w lutym i marcu 2023 roku. Wcześniej, bo w grudniu 2022 roku zagra też jako gość na koncercie z okazji XXX-lecia Illusion w Krakowie.

Poniżej znajdują się daty zaplanowanych koncertów Flapjacka.

Flapjack był jednym z najpopularniejszych crossoverowych zespołów w Polsce. Zadebiutował w 1994 roku albumem „Ruthless Kick”, a potem wydał uznany „Fairplay” (1996) i bardziej eksperymentalny „Juicy Planet Earth” (1997). Po zawirowaniach w składzie zawiesił działalność, ale powrócił jeszcze w 2012 roku płytą „Keep Your Heads Down”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także