Floor Jansen (Nightwish) wskazuje swoją rockową idolkę

/ 2 marca, 2020

Kogo za swoją rockową idolkę uważa Floor Jansen, która śpiewa w Nightwish? Wbrew pozorom nie jest to żadna wokalistka śpiewająca w metalowym zespole.

W wywiadzie dla radia BBC Floor Jansen powiedziała:

Jest nią Skin ze Skunk Anansie. Wybrałam ją, bo – przede wszystkim – ma niesamowity głos, a jako wokalistka doceniam ją za to najbardziej. Ale też pisze fantastyczną muzykę. Ma odwagę być inna, wyróżniać się i mówić to, co myśli, zarówno na scenie jak i poza nią.

Dziewiąty album studyjny Nightwish będzie nosił tytuł „Human. : II: Nature” i ukaże się 10 kwietnia 2020 roku. Będzie to podwójny album, zawierający dziewięć utworów na pierwszej płycie i jedną długą, podzieloną na osiem podtytułów, kompozycję, która znajdzie się na dysku drugim.

%%REKLAMA%%

Nightwish będzie jedną z gwiazd tegorocznej edycji Mystic Festival, która odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2020 w Krakowie.

Skunk Anansie zagra u nas trzy koncerty: 21 listopada w warszawskiej Progresji, 22 listopada w gdańskim Starym Maneżu i 23 listopada we wrocławskim CKA2.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także