Florence + the Machine z utworem do filmu „Cruella” [WIDEO]

/ 16 maja, 2021

W sieci pojawił się właśnie utwór promujący film pt. „Cruella”.


Cruella De Mon, postać znana ze „101 dalmatyńczyków”, doczeka się własnego filmu aktorskiego. Produkcja przygotowana przez Disneya miała mieć swoją premierę w grudniu ubiegłego roku, ale z powodu pandemii ta została przeniesiona – na 28 maja 2021 roku.

W filmie „Cruella” główną rolę zagra Emma Stona, a u jej boju pojawi się chociażby Emma Thompson. W produkcji nie zagra natomiast Glenn Close, która zagrała Cruellę De Mon w filmie Stephena Hereka z 1996 roku.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że utwór na potrzeby filmu przygotowali Florence + the Machine. Z kompozycją pt. „Call Me Cruella” możecie zapoznać się poniżej:

Film Disneya „Cruella” wyreżyserował Craig Gillespie („Ja, Tonya”) na podstawie scenariusza autorstwa Dany Fox i Tony’ego McNamary, opowiadania Aline Brosh McKenna oraz Kelly Marcel i Steve Zissis. Wyprodukowali go Andrew Gunn („Zakręcony piątek”), Marc Platt („Mary Poppins Returns”) i Kristin Burr („Christopher Robin”), a producentami wykonawczymi byli Emma Stone, Michelle Wright, Jared LeBoff i Glenn Close.

KOMENTARZE

Przeczytaj także