Foo Fighters i muzyk Weezer grają utwór Kiss [WIDEO]

/ 1 lutego, 2018

Wiadomo to nie od dziś, że grupa dowodzona przez charyzmatycznego Dave'a Grohla, podczas swoich koncertów lubi sięgnąć po cudzy repertuar. Wczoraj zagrali jeden z najsłynniejszych utworów formacji Kiss

Najciekawsze premiery płytowe – luty 2018

Foo Fighters obecnie intensywnie koncertują po Australii oraz Nowej Zelandii. Na koncercie w Melbourne zespół zaprosił na scenę Riversa Cuomo, znanego z grupy Weezer, aby wspólnie wykonać kompozycję „Detroit Rock City” pochodzącą z legendarnego albumu „Destroyer” (1976). Poniżej możecie sprawdzić jak muzycy poradzili sobie z tym utworem:

Formacja Foo Fighters – tak jak wspomnieliśmy wyżej – obecnie koncertuje i promuje swój ostatni, dziewiąty już, studyjny album „Concrete and Gold”, który ujrzał światło dzienne 15 września. W czerwcu oraz lipcu zespół ponownie odwiedzi Europę, ale tym razem na rozpisce nie ma naszego kraju. Ostatni raz Dave Grohl i spółka zagrali w Polsce 29 czerwca 2017 podczas festiwalu Open'er.

Z kolei kilka dni temu grupa zdobyła nagrodę Grammy w kategorii Najlepsza rockowa piosenka za kompozycję „Run” (pokonali m.in. Metallikę, Nothing More czy Avenged Sevenfold). Muzycy Foo Fighters otrzymali jeszcze jedną nominację (Najlepsze wykonanie rockowe), ale tu musieli uznać wyższość – nieżyjącego już – Leonarda Cohena. 

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także