Foo Fighters pokazali teledysk przygotowany do singla „Waiting On A War” [WIDEO]

/ 19 stycznia, 2021

Znana nam od niedawna kompozycja „Waiting On A War” doczekała się oficjalnego teledysku.


„Medicine At Midnight”, czyli zapowiedziany w ubiegłym roku album Foo Fighters, kilka dni temu doczekał się kolejnej oficjalnej zapowiedzi. W serwisach streamingowych i na YouTube amerykański zespół udostępnił wóczas utwór pt. „Waiting On A War”.

Teraz ta kompozycja wzbogacona została o oficjalny teledysk, którego reżyserią zajęła się Paola Kudacki. Z jej dziełem możecie zapoznać się poniżej:

W styczniowym numerze „Teraz Rocka” znajdziecie wywiad z Taylorem Hawkinsem, w którym perkusista mówi o przyszłości branży muzycznej:

Cały czas się nad tym zastanawiam, jak my wszyscy. Mieliśmy sporo zabukowanych koncertów na lato 2020, ale się nie odbyły i nie wiem, co się z nimi dalej stanie. Pół roku temu myślałem, że zagramy je w 2021, ale teraz nie umiem na pewno powiedzieć, że do tego dojdzie. (…) A branża muzyczna? Na pewno bardzo się zmieniła i nie wiem, czy znowu będzie taka jak dawniej. Myślę też, że minie jeszcze trochę czasu, zanim ludzie poczują się wystarczająco komfortowo, aby wmieszać się w duży tłum.

Zespół Foo Fighters postanowił jednak nie zwlekać i 5 lutego 2021 roku wyda nowy album, wspomniany już „Medicine At Midnight”.

Cały wywiad z Taylorem Hawkinsem znajdziecie w styczniowym numerze „Teraz Rocka”, który dostępny jest w sprzedaży – on-line oraz stacjonarnej.

STYCZNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ ON-LINE!

KOMENTARZE

Przeczytaj także