Frances Bean Cobain wyjawia, kiedy dowiedziała się o samobójstwie ojca

/ 1 lutego, 2019

Frances Bean Cobain w rozmowie przeprowadzonej na potrzeby programu „What’s The Tee” wspomniała moment, w którym dowiedziała się, że jej ojciec popełnił samobójstwo. Miała wtedy pięć lat.

Frances Bean Cobain dzieli się nową autorską kompozycją

Gdy Kurt Cobain popełnił samobójstwo w kwietniu 1994 roku, Frances Bean Cobain miała niespełna dwa lata. Jej matka, Courtney Love, długo nie poinformowała jej o tym, co się stało.

W niedawnym wywiadzie córka Cobaina i Love powiedziała:

Powiedziano mi, że ojciec popełnił samobójstwo dopiero, jak miałam pięć lat. Wcześniej, przez rok chodziłam na terapię, na którą przezornie wysłała mnie matka.

Trudno coś takiego wytłumaczyć pięcioletniemu dziecku. Co ciekawe, już jako dorosła osoba, odkryłam, że potrafię bardzo dobrze komunikować się z ludźmi. Często nazywają mnie „tłumaczką”, bo potrafię jasno przekazać uczucia innych osób, dzięki czemu łatwiej ich zrozumieć. To wszystko zasługa umiejętności, jakie nabyłam podczas terapii.

%%REKLAMA%%

Frances Bean Cobain przyznała też, że z trudem przychodzi słuchanie jej piosenek Nirvany:

Potrafię rozpoznać, że muzycznie Kurt był na innym poziomie niż inni artyści, a jego teksty i melodie przekazywały dużo treści. Jednak na poziomie emocjonalnym czuję się, jakby był kimś w rodzaju Świętego Mikołaja. Jakbym była spokrewniona ze Świętym Mikołajem.

Frances Bean Cobain sama próbuje swoich sił w muzyce. Od jakiegoś czasu udostępnia swoje utwory za pośrednictwem Instagrama.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także