Fred Durst i John Travolta zaliczyli spektakularną klapę

/ 3 września, 2019

W miniony weekend premierę miał wyreżyserowany przez Freda Dursta film „The Fanatic”, w którym główną rolę zagrał John Travolta. Wielkie nazwiska jednak nie zagwarantowały sukcesu. Jak donosi „The Hollywood Reporter” film w weekend otwarcia zarobił zaledwie 3153 dolary. Średnio w jednym kinie film przyniósł 60 dolarów zarobku, ale w niektórych kinach dochód z filmu wynosił niecałe 10 dolarów.

John Travolta chwali się znajomością Limp Bizkit [WIDEO]

Dla Johna Travolty, który ma na koncie role w tak znakomitych filmach, jak „Gorączka sobotniej nocy” i „Pulp Fiction” to kolejna porażka po filmie „Gotti”. Film „Gotti” został uznany za jeden z najgorszych filmów 2018 roku na podstawie recenzji w serwisie „Rotten Tomatoes”. Filmowa biografia Johna Gottiego z Johnem Travoltą w roli głównej otrzymała 0% pozytywnych recenzji krytyków. Znacznie lepiej ocenili ją widzowie – 49% z nich wyszło z kina zadowolonych. Travolta otrzymał także nominację do Złotej Maliny dla Najgorszego aktora.

%%REKLAMA%%

Fred Durst rozpoczął prace nad niezależnymi filmami w połowie poprzedniej dekady. Jako aktor zadebiutował w filmie „436 mieszkańców” z 2006 roku w reżyserii  Michelle Maxwel MacLarena, a rok później zadebiutował jako reżyser w filmie „The Education of Charlie Banks”. Film zdobył nagrodę za najlepszą narrację na festiwalu Tribeca w 2007 roku, jednak zgarnął raczej słabe recenzje, zdobywając wynik zaledwie 45% na portalu „Rotten Tomatoes”.

Jeszcze nie wiemy, czy „The Fanatic” będzie wyświetlany w polskich kinach.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także