Future Palace zagra dwa koncerty w Polsce [DATY, BILETY]

/ 8 kwietnia, 2024
fot. Hello Bipo

Grupa Future Palace zapowiedziała headlinerską trasę po Europie. W jej ramach dwukrotnie zagra w Polsce.


Future Palace powrócą do naszego kraju w roli headlinera i wystąpią 23 października w warszawskiej Hydrozagadce oraz 24 października w gdańskim Drizzly Grizzly. Jako wsparcie zaprezentuje się zespół z Our Promise.

Bilety trafiły już do sprzedaży (są dostępne między innymi na winiarybookings.pl).

Future Palace – o zespole

Kariera niemieckiego Future Palace rozwija się w ekspresowym tempie. Spotkali się po raz pierwszy w 2018, dwa lata później światło dzienne ujrzał ich debiut “Escape”, a jego następca, wydany w 2022 roku „Run”, tylko utwierdził w przekonaniu, że trio to jedna z najgorętszych nazw niemieckiej sceny post-hardcore.

Oprócz „postowego” trzonu zespół swobodnie czuje się w klimatach elektronicznych, synthowych czy alternatywno-rockowych, do czego dochodzą jeszcze bardzo personalne teksty charyzmatycznej wokalistki Marii Lessing. To wszystko składa się na bardzo świeże brzmienie, które na mocy zyskuje szczególnie na żywo.

Zeszłoroczny singiel „Malphas” jest dowodem na ciągły, nieskrępowany ramami gatunku rozwój tria, a o jego wzrastającej popularności świadczą wyprzedane koncerty w Europie oraz udział na największych festiwalach jak Wacken, Novarock, Greenfield czy Graspop. Śpieszcie się, by zobaczyć berlińczyków w klubach o takiej pojemności, bo październikowe koncerty mogą być ostatnią ku temu szansą.

KOMENTARZE

Przeczytaj także