„Gambit królowej” pobił rekord platformy Netflix

/ 23 listopada, 2020


Jak się okazało, najpopularniejszy serial Netflixa ostatnich tygodni okazał się prawdziwym przebojem, a jego wyniki oglądalności przeszły najśmielsze oczekiwania.


O tym, że miniserial „Gambit królowej” jest międzynarodowym hitem, wiadomo od dłuższego czasu. Potwierdzały to recenzje płynące z całego świata, a także ogromne zainteresowanie produkcją Netflixa. Każdy jej użytkownik zauważył na pewno, że „Gambit królowej” zawsze znajdował się na szczycie listy najpopularniejszych produkcji.

Należało spodziewać się dobrego wyniku, ale dane przekazane przez Netflix zszokowały. Okazało się bowiem, że globalnie „Gambit królowej” obejrzało 62 miliony użytkowników platformy na całym świecie!

Produkcja pobiła dzięki temu rekord, o czym Neflix poinformował na Twitterze:

„Gambit królowej” obejrzało 62 miliony użytkowników naszego serwisu, co sprawiło, że produkcja stała się najchętniej oglądanym miniserialem w historii Netflixa.

– możemy przeczytać.

Siedmiodocinkowy serial zadebiutował na platformie Netflix 23 października tego roku. Wystąpili w nim Anya Taylor-Joy, Janina Elkin, Chloe Pirrie, a także Polak – Marcin Dorociński. Twórcami dramatu są Allan Scott oraz Scott Frank.

KOMENTARZE

Przeczytaj także