Gary Holt (Exodus, Slayer): Nowa polityka Live Nation to gwóźdź do trumny dla metalu

/ 19 czerwca, 2020

Wczoraj magazyn „Rolling Stone” ujawnił wewnętrzne pismo Live Nation, które wytycza zasady organizacji koncertów w 2021 roku. Wynika z niego, że duża część ryzyka zostanie przerzucona na artystów, którzy dodatkowo dostaną o 20% niższe gaże.

Wiadomość tę skomentował Gary Holt, który napisał:

A więc Live Nation doszło do wniosku, że życie dało im w kość. To może być ostatni gwóźdź do trumny dla rocka i metalu. Te 20 procent pochodzi z merchu zespołu, z którego teraz biorą większy procent. I niech szatan broni cię przed odwołaniem koncertu z powodu choroby.

Jego wiadomość skomentował między innymi Scott Ian z Anthrax, który zauważył:

Pierwszoligowym artystom i gwiazdom festiwalu nie utną gaży, bo bez nich nie byłoby festiwalu. Wyruchana zostanie klasa średnia.

Holt odpisał:

BINGO! Headlinerzy dostaną kasę, nas oleją ciepłym moczem i jeszcze będą oczekiwać, że im podziękujemy za ciepły strumień.

%%REKLAMA%%

Live Nation nie wydał oficjalnego oświadczenia, w którym potwierdzałby lub dementował autentyczność tego pisma.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także