Gary Holt ostro krytykuje wpis wokalisty Slayera

/ 30 października, 2018

Tom Araya podzielił fanów Slayera swoim wpisem na Instagramie, w którym podlinkował krążącą po sieci listę rzeczy, mającą „odróżnić” konserwatystów od liberałów. Możecie zapoznać się z nią klikając poniższy link.

Tom Araya podzielił fanów Slayera tym wpisem

Wśród osób, które odniosły się do tego wpisu znalazł się też gitarzysta Slayera, Gary Holt. Wytknął on kilka manipulacji zawartych w tym zestawieniu, pisząc:

Szkoda, że to czerwone [konserwatywne] stany biorą więcej pomocy społecznej niż pozostałe, a przemysł mięsny i mleczny zwalcza użycie słowa „mleko” w takich wyrażeniach jak „mleko sojowe”, jakby ktokolwiek, kto ma mózg mógł się pomylić. To w kwestii wegetarianizmu…

Nie wspominam, że każdy krytyczny komentarz pod adresem naszego obecnego prezydenta spotyka się ze wściekłością, a nie śmiechem.

Znam wielu konserwatystów, pracujących w Waffle House lub Denny’s, którzy chcieliby wiedzieć, gdzie można zdobyć opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę. Albo jak mają na nią zarobić, pracując w Wallmarcie, sprzedając patriotyczne gadżety zrobione za granicą.

Nie wiadomo, czy Tom Araya publikując tę listę potraktował ją poważnie czy żartobliwie. Wielu fanów odniosło się jednak do niej z powagą.

Slayer odbywa właśnie pożegnalną trasę koncertową. Podczas tegorocznej trasy zespół Slayer zagra w Polsce – grupa przyjedzie do naszego kraju 27 listopada i wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi. Towarzyszyć jej będą następujące zespoły: Lamb Of God, Anthrax i Obituary. Europejska odsłona pożegnalnej trasy Slayera rozpocznie się 1 listopada w Dublinie. Ostatni koncert odbędzie się natomiast 8 grudnia w Helsinkach.

rf | fot. Antje Naumann

KOMENTARZE

Przeczytaj także