Gary Holt (Slayer, Exodus) potwierdza, że jest zarażony koronawirusem

/ 31 marca, 2020

Gary Holt poinformował w mediach społecznościowych, że zaraził się koronawirusem. Gitarzysta już od pewnego czasu wykazywał objawy infekcji, postanowił więc się zbadać. Na wynik testu czekał 11 dni. Co ciekawe, wyniki badań jego żony, która również wykazywała objawy infekcji, okazały się negatywne.

Gary Holt poinformował, że objawy dawno mu przeszły i teraz czuje się dobrze:

Czuję się świetnie, przetrwałem trudne chwile i teraz czuję się w 100 procentach normalnie. Pora rozpocząć pracę nad nowymi riffami dla Exodusa, skoro i tak jestem uziemiony w domu.

Exodus w lutym odbył trasę koncertową po Europie z zespołami Testament i Death Angel. Po trasie niektórzy członkowie zespołów, a także techniczni wykazywali infekcję koronawirusem. Wirusa zdiagnozowano między innymi u wokalisty Testament, Chucka Billy’ego i perkusisty Death Angel, Willa Carrolla, który trafił pod respirator.

Chuck Billy nie jest pewien, gdzie mogli się zarazić:

Może to było na lotnisku, nie wiem. Eric leciał innym lotem i się nie zaraził. Tak samo Gene i Alex, który został w innym hotelu. Reszta z nas mogła zarazić się na lotnisku, albo podczas ostatniego koncertu. Trudno stwierdzić. Ale w Europie czuliśmy się jeszcze dobrze.

%%REKLAMA%%

Według wokalisty jedna trzecia osób zaangażowanych w trasę koncertową miała u siebie objawy infekcji, ale większość z nich czuje się już dobrze.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także