Gary Holt (Slayer, Exodus) zjechał młodego rapera: Tęczowy dupek

/ 17 stycznia, 2020

Tekashi 6ix9ine to 23-letni amerykański raper, który może trafić do więzienia za molestowanie i znęcanie się nad nieletnimi. Za swoje przestępstwa może spędzić 47 lat w więzieniu. Raper złożył wniosek, żeby zamienić mu więzienie na areszt domowy, twierdząc, że więzienie jest zbyt niebezpieczne.

Na to zareagował Gary Holt, pisząc:

A więc ten mały, tęczowy dupek, ten wypierdek, ten kapuś nie chce iść do więzienia, bo jest zbyt niebezpieczne. Woli odsiedzieć wyrok w domu. Bo więzienie pełne jest takich samych gwałcicieli, których sam wydał, żeby ominąć wyrok. Wiesz co stary? Pierdol się. Uważaj na swój tyłek śmieciu i nie wchodź w ciemne alejki. Na litość boską, dlaczego pozwalamy takim gościom zarabiać? Pisząc „my” nie mam na myśli siebie, ani osób, które to czytają.

%%REKLAMA%%

Gary Holt niedawno zakończył pożegnalną trasę ze Slayerem. Gitarzysta zamierza poświęcić się teraz pracy z zespołem Exodus.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także