Gene Simmons (Kiss) nigdy nie miał przyjaciół. Wolał uganiać się za dziewczynami

/ 7 lutego, 2023


Basista Kiss przyznał, że nigdy nie czuł potrzeby posiadania przyjaciół.


W wywiadzie dla „Classic Rocka” Gene Simmons przyznał, że nigdy nie miał prawdziwych przyjaciół. Basista Kiss nie odczuwa potrzeby spędzania czasu z innymi.

Gene Simmons mówi:

Jestem dziwakiem. Nie mam przyjaciół. Nigdy nie spędzam czasu z innymi. Nie piję, więc to odpada. Nie szwendam się po ulicach, paląc papierosy i tak dalej. Byłem zajęty robieniem tego, co chciałem i uganianiem się za dziewczynami. Nie miałem czasu dla przyjaciół. Nie chodziłem na mecze baseballu. Czytałem o tym, co robią przyjaciele: spotykają się ze sobą, wydzwaniają do siebie, „czy mógłbyś mi oddać przysługę”. Nigdy tak nie miałem. (…) Jak to ująć, żeby nie wyjść nieludzko? Nie mam przyjaciół. Jeśli przyjaciel oznacza: „Nie mam pojęcia, co dziś robić. Może chcesz się spotkać?”, to nigdy tak nie miałem. Bardziej interesuje mnie, co chcę robić i nie chcę udawać, że interesuje mnie, co ty chcesz robić, bo mnie to nie interesuje.

Kiss w swoją pożegnalną trasę koncertową wyruszył w 2019 roku. Pierwotnie miała się ona zakończyć w Nowym Jorku latem 2021 roku, ale pandemia pokrzyżowała plany muzyków. Menadżer grupy, Doc McGhee, zapewnia, że w tym roku odbędzie się ostatni koncert Kiss.

Tymczasem Kiss zapowiedział kolejny pożegnalny koncert w Polsce. Zespół wystąpi 19 czerwca 2023 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

KOMENTARZE

Przeczytaj także