Gene Simmons (Kiss) szczerze ocenił Lady Gagę oraz Billie Eilish

/ 5 stycznia, 2021

Zarówno Lady Gaga, jak i Billie Eilish są jednymi z najważniejszych przedstawicielek kobiecego świata muzyki. Co na ich temat sądzi Gene Simmons z Kiss?


Muzyk Kiss, Gene Simmons, przyznał w ostatnim wywiadzie, że jest zafascynowany światem muzyki pop. Dodał, że jest wielu wykonawców, którymi można się zachwycać.

Poniżej jego odpowiedź na pytanie, czy słucha współczesnych artystów:

Uwielbiam wszystkich muzyków popowych. Billie Eilish jest niesamowita. Jest wyjątkowa, ponieważ ona wraz z bratem faktycznie pisze swój materiał. To unikalna dwójka. Jeśli chodzi o inne kobiety, Lady Gaga również jest fantastyczna. Pisze swoją muzykę i śpiewa tak, jak jej się podoba. To rasowy muzyk – nie tylko pisze, ale również gra na fortepianie.

Świat zachwyca się innymi wokalistkami, ale te często nie piszą same swoich utworów, nie grają na żadnym instrumencie. To oczywiście nic złego – każdy lubi to, co chce.

Billie Eilish jest wschodzącą gwiazdą muzyki pop, która mimo młodego wieku i zaledwie jednego studyjnego krążka, już namieszała na rynku muzycznym. Warto wspomnieć, że to laureatka pięciu nagród Grammy, trzech MTV Video Music Awards i dwóch MTV Europe Music Awards 2019.

Jedynym studyjnym albumem jest „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” z marca 2019 roku. Płyta pokryła się dwukrotnie platyną zarówno w Polsce, jak i Stanach Zjednoczonych.

KOMENTARZE

Przeczytaj także