Gene Simmons. Rusza wyjątkowa sprzedaż wyjątkowego boxu

/ 7 stycznia, 2018

Vault Experience” to gigantyczny box firmowany przez wokalistę i basistę Kiss, Gene Simmonsa, na którym znajdzie się ponad 150 utworów na 11 płytach oraz wiele innych niespodzianek.

Ticketpro przejęty przez Ticketmaster

W boksie, oprócz płyt z niepublikowanymi wcześniej utworami, fani znajdą także figurkę Gene Simmonsa oraz unikalne pamiątki wybrane przez basistę. W cenę zestawu, która wynosi aż 2000 dolarów, wchodzi także spotkanie z basistą, podczas którego osobiście wręczy box, oraz sesja zdjęciowa i autografy.

Co więcej, fani będą mogli wybrać różne formy spotkań z basistą. Wybierając opcję „Producer Experience” będą mieli możliwość godzinnego odsłuchu wydawnictwa z basistą Kiss, a wybierając opcję „Gene Simmons At Your Party”, Gene osobiście dostarczy box do domu kupującego i weźmie udział w dwugodzinnej imprezie, na którą będzie można zaprosić do 25 osób.

Box będzie można nabyć wyłącznie między styczniem a grudniem 2018 roku na specjalnych spotkaniach Simmonsa z fanami. Póki co ogłoszono daty spotkań w pierwszej połowie roku. Większość z nich odbędzie się w Stanach Zjednoczonych. Europejskie daty to:

  • 17 marca – Londyn, Anglia
  • 18 marca – Frankfurt, Niemcy
  • 2 czerwca – Szwecja
  • 3 czerwca – Oslo, Norwegia
  • 8 lipca – Madryt, Hiszpania
  • 22 lipca – Amsterdam, Holandia

A oto pełna lista utworów, które trafią na „Vault Experience”.

Simmons o planach wydania takiego boxu mówił już w 2009 roku:

Zawsze piszę jakieś utwory „na zewnątrz”. Ale Kiss to Kiss, co oznacza, że te utwory kończą na solowych albumach, albo lądują w szufladzie. W tym roku planuję wydać box „Alter Ego” z nieopublikowanymi utworami. Jest ich około 150.

Taki box jest dla artysty wyjątkowy, gdyż do tej pory Gene Simmons wydał tylko dwie solowe płyty: pierwsza, zatytułowana po prostu „Gene Simmons” ukazała się w 1978 roku, w ramach czterech solowych płyt członków oryginalnego składu Kiss, wydanych tego samego dnia. Druga to „Asshole” z 2004 roku.

Ostatni album Kiss ukazał się w 2012 roku pod tytułem „Monster”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także