Ghost grozi pozwem producentowi wódki

/ 13 maja, 2020

Szwedzki zespół Ghost grozi pozwem angielskiemu producentowi wódki Ghost. Producent poinformował o liście, jaki dostał od prawników zespołu na swoich mediach społecznościowych.

Producent wódki Ghost pisze:

Ostatnio dostaliśmy pismo od szwedzkiego zespołu Ghost i jego wokalisty Tobiasa Fitty Forge’a informujące, że chcą podjąć przeciwko nam działania za… hmm… produkowanie wódki. Jakby rok 2020 nie był wystarczająco dziwny. Będziemy was informować o rozwoju sprawy, żebyśmy przynajmniej wszyscy mogli się pośmiać.

Producenci nie wyjawili, jakiego dokładnie aspektu dotyczyło pismo zespołu Ghost i czy chodziło o samą nazwę wódki, czy także o jej logo, które może kojarzyć się z makijażem noszonym przez wokalistę Ghost.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także