Ghost pokaże film „Rite Here Rite Now” także w Polsce. Gdzie i kiedy można go obejrzeć?

/ 12 czerwca, 2024


Już wkrótce premierę będzie miał film Ghost „Rite Here Rite Now”. Będzie go można obejrzeć podczas specjalnych pokazów.


Ghost zapowiedział film „Rite Here Rite Now”, który zostanie pokazany w kinach na całym świecie. Na film złożyć ma się zapis dwóch koncertów, jakie zespół dał w Los Angeles w 2023 roku, a także historia podejmująca wątki z publikowanych przez grupę w internecie filmów.

Film będzie można obejrzeć także w wybranych kinach w Polsce. Seanse będą dwa: 20 czerwca o godzinie 20.00 oraz 22 czerwca o 15.00.

Film będzie można obejrzeć w kinach sieci Multikino w następujących miastach:

 1. Bydgoszcz
 2. Gdańsk
 3. Katowice
 4. Kielce
 5. Kraków
 6. Lublin
 7. Łódź
 8. Olsztyn
 9. Poznań 51
 10. Rybnik
 11. Rzeszów
 12. Szczecin
 13. Tychy Gemini
 14. Warszawa Młociny
 15. Warszawa Targówek
 16. Warszawa Ursynów
 17. Warszawa Złote Tarasy
 18. Wrocław Pasaż
 19. Zabrze

Zobacz zespół Ghost na wielkim ekranie! Zrealizowany w Los Angeles podczas dwóch wyprzedanych koncertów, film „Rite Here Rite Now” pozwala widzom doświadczyć tego kultowego wydarzenia w kinie! Produkcja nie jest jednak typowym filmem koncertowym. Jak zapowiedział lider zespołu Tobias Forge, fabularna fikcja miesza się w nim z materiałem z epickiego performance’u. Film rejestruje legendarny koncert z trasy, która pozwoliła szwedzkiemu zespołowi osiągnąć status laureata Grammy, zdobywcy szczytów list przebojów i gwiazdy światowych aren. Seans „Rite Here Rite Now” da niepowtarzalną okazję zobaczenia finału trasy Re-Imperatour, którą Ghost podbił serca fanów w USA, usłyszenia największych hitów z ich pięciu albumów i uczestnictwa w niesamowitym rytuale, z którego słynie metalowa grupa. Przygotuj się na kontrowersyjne, głośne, wizualne show i spektakl pełen intensywnych uczuć.

KOMENTARZE

Przeczytaj także