Ghost przedstawił nowego Papę Emeritusa [FOTO]

/ 4 marca, 2020

Ghost tradycyjnie na koniec trasy koncertowej promującej dany album „pozbywa” się aktualnego wcielenia lidera grupy i przedstawia nową postać. Po trzech wcieleniach Papy Emeritusa i po Papie Nihilu oraz Cardinala Copii zespołowi przewodzić teraz będzie Papa Emeritus IV.

Nergal wyjawia kulisy słynnego zdjęcia z liderem Ghost

Możecie go obejrzeć poniżej.

Oznacza to jednocześnie, że zespół zabrał się za pracę nad nowym albumem studyjnym, którego premiera będzie miała miejsce prawdopodobnie w 2021 roku.

W niedawnym wywiadzie Tobias Forge twierdził, że nowy album Ghost może być przełomowy:

Traktuję Metallicę po koleżeńsku, jak przyjaciół, ale to wciąż Metallica. Ja jestem ambasadorem, a oni są prezydentem. Kiedy jednak szukam u nich inspiracji, patrzę na to, co zrobili w 1988 roku. My mamy na koncie cztery płyty, podobnie jak oni podczas Damaged Justice Tour, więc kolejnym krokiem jest „Czarny album”.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także