Glaca zapowiedział album i pokazał okładkę. „Stawaj się niezależny na każdym poziomie”

/ 1 lutego, 2022

Drugi solowy album Glacy zatytułowany został „Krypto Punk”.


Glaca zapowiedział właśnie premierę nowej solowej płyty. Album został zatytułowany „Krypto Punk”. Artysta nie podał jeszcze daty premiery wydawnictwa.

Pokazał za to jego okładkę, którą wykonał artysta o pseudonimie Culla. Grafika pojawiła się w mediach społecznościowych Glacy:

Mój drugi solowy album nazywa się "KRYPTO PUNK". Tak prezentuje się okładka. Art który zdobi front płyty to BASQUNK #441, dzieło artysty o pseudonimie Culla.

Opublikowany przez Glacę Poniedziałek, 31 stycznia 2022

Muzyk napisał w komentarzach, czego możemy oczekiwać po płycie „Krypto Punk” (pisownia oryginalna):

Przekaz płynący z albumu „KRYPTO PUNK” to – myśl, podważaj prawdy, szukaj i wszystko sam sprawdzaj.Stawaj się niezależny na każdym poziomie.Chłoń wiedzę z wielu różnych zródeł.

Od dawna mówiłem że jest inna droga. Są inne wyjścia. Jest świat gdzie na linii artysta i fani, Ci drudzy stają się pełnoprawnymi inwestorami w sztukę.To buduje inne relacje i możliwości. Wszystko jest wtedy naszym wspólnym sukcesem.

Jest jeden warunek : nie korzystaj z pośredników, doradców, specjalistów itd. Musisz sam od podstaw poznać wszystkie dane i podjąć decyzję.

Jeżeli potrzebujesz impulsu do działania to znajdziesz wszystko na albumie „KRYPTO PUNK” .Jeżeli chcesz tylko dobrego kopa i emocji to również dostaniesz wszystko czego pragniesz 😉

Więcej informacji wkrótce!

KOMENTARZE

Przeczytaj także