God Is An Astronaut zapowiedział koncerty w Polsce [DATY, BILETY]

/ 16 kwietnia, 2020

God Is An Astronaut miał wystąpić w maju w Polsce, koncert jednak został odwołany. Zamiast tego jesienią grupa przyjedzie do nas aż na dwa koncerty. 27 września wystąpi w warszawskim klubie Progresja, a 26 października w poznańskim klubie Tama. Bilety na oba koncerty dostępne są w sprzedaży od 80 PLN.

Irlandczycy świętują 15. swojego drugiego, jakże przełomowego w karierze albumu „All Is Violent, All Is Bright”. Odkąd projekt powstał blisko 18 lat temu, postrzegani są jako jedna z najważniejszych grup instrumentalnych na scenie post-rockowej. To wszystko dzięki unikatowemu połączeniu intensywnej, rockowej zadziorności, eterycznych i emocjonalnych pejzaży dźwiękowych i budzącej podziw dynamiki z lekką dozą elektroniki. Dzięki swojemu wyjątkowemu stylowi i konsekwencji w twórczości muzycy zaskarbili sobie serca fanów na całym świecie, co najlepiej pokazują wypełnione po brzegi sale w Rosji, Brazylii, USA czy nawet Chinach!

%%REKLAMA%%


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także