God Is An Astronaut zapowiedzieli trzy koncerty w Polsce [DATY, BILETY]

/ 4 czerwca, 2024

Już w sierpniu do Polski przyjedzie zespół God Is An Astronaut, który wystąpi w naszym kraju trzykrotnie.


Chwilę przed wydaniem swojego najnowszego albumu mistrzowie post-rocka z God Is An Astronaut wystąpią w Polsce trzykrotnie:

  • 6 sierpnia w lubelskim Radio Lublin,
  • 7 sierpnia we wrocławskim A2,
  • 9 sierpnia w krakowskim klubie Kwadrat. 

Bilety na koncerty trafiły już do sprzedaży. Dostępne są w następujących punktach: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim i Ticketmaster.

God Is An Astronaut – o zespole

Ponad dwie dekady od wydania debiutanckiego krążka „The End of the Beginning” Irlandczycy z God Is An Astronaut są uznawani za jeden z najważniejszych zespołów eksperymentalno-instrumentalnych na scenie post-rockowej. Na muzyczne pejzaże formacji składają się elementy muzyki elektronicznej, krautrocka oraz space rocka.

Ostatnim krążkiem w bogatej kolekcji wydawnictw GIAA jest „Ghost Tapes #10”, który światło dzienne ujrzał 3 lata temu, ale już w najbliższych tygodniach zespół podzieli się szczegółami dotyczącymi jego następcy, którego premiera planowana jest na wrzesień bieżącego roku. Bardzo możliwe więc, że oprócz klasyków kwartetu, na koncertach w Lublinie, Wrocławiu i Krakowie usłyszymy nowe kompozycje!

KOMENTARZE

Przeczytaj także