Godsmack przekłada trasę z powodu rodzinnej tragedii. Koncert w Polsce odwołany

/ 16 października, 2018

Zespół Godsmack ogłosił, że z powodu śmierci syna gitarzysty, Tony’ego Romboli, planowana na jesień trasa koncertowa po Europie zostaje odwołana. Grupa miała wystąpić w warszawskim klubie Progresja.

Lider Godsmack, Sully Erna, pisze w oficjalnym oświadczeniu:

Z głębokim żalem, w imieniu naszego gitarzysty Tony’ego i jego żony Sue, piszę do was, by poinformować, że Tony z rodziną doświadczyli straty, jakiej nie powinien doświadczyć żaden rodzic.

Joe Fay, syn Tony’ego i Sue zmarł nieoczekiwanie w zeszłym tygodniu, w wieku 34 lat. Był jedną z najmilszych i najskromniejszych osób, jakie poznałem. A przede wszystkim był FANEM, jak wy wszyscy. Żył sukcesami grupy Godsmack. Zawsze się cieszył będąc w naszym towarzystwie i będzie nam go bardzo brakowało.

Wciąż nie wiemy, jak do tego doszło. Prosimy was o uszanowanie prywatności Tony’ego i jego rodziny w tym trudnym czasie.

Dziękujemy za cierpliwość, modlitwy i wsparcie. Obiecujemy, że wrócimy potężniejsi i silniejsi na początku 2019 roku. Zagramy wszystkie planowane koncerty w Europie.

Zakupione bilety można zwracać w miejscu zakupu, grupa jednak obiecuje, że będą one honorowane po ogłoszeniu nowych dat koncertów. Więcej informacji należy zasięgnąć u poszczególnych promotorów.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także