Godsmack zabawnym klipem zapowiada nowy album [WIDEO]

/ 6 kwietnia, 2018

W teledysku „Bulletproof” menedżer Godsmack – w role którego wcielił się prawdziwy menedżer formacji, Paul Geary – sugeruje zespołowi, że czas na rozszerzenie bazy fanów poprzez współpracę z nowymi reżyserami. Twórców zagrali Sebastian Bach oraz Billy Ray Cyrus.

Córka Kurta Cobaina opublikowała swój pierwszy utwór

Po wysłuchaniu wielu mniej lub bardziej niedorzecznych pomysłów na klipy, wokalista i gitarzysta Sully Erna decyduje się zaangażować do reżyserii wideo pochodzącego z Sycylii kuzyna, Salvatore Pasquale. Na planie wszystko zmierza ku katastrofie…

Pomysł na teledysk tłumaczy Sully Erna:

To nie tylko klip, co wręcz film krótkometrażowy. Napisałem większą część scenariusza, pomagali mi Troy Smith oraz Kenny Funk. Uwielbiamy się wygłupiać. W muzyce chodzi o zabawę w tym samym stopniu co o sztukę. Zespół wyszedł z pomysłem, abym zajął się reżyserią teledysku. Trochę podkręciłem to i owo i wyszedł efekt komediowy, który jest po prostu przedstawieniem rzeczywistości w krzywym zwierciadle. Jeśli komuś się nie spodoba taka koncepcja, najwyraźniej podchodzi do życia zbyt poważnie.

Godsmack po 20 latach od wydania debiutu i ponad 20 milionach sprzedanych egzemplarzy płyt na całym świecie powraca z pierwszym od czterech lat premierowym wydawnictwem. „When Legends Rise” ukaże się 27 kwietnia.

Tracklista „When Legends Rise”:

 1. When Legends Rise
 2. Bulletproof
 3. Unforgettable
 4. Every Part Of Me
 5. Take It To The Edge
 6. Under Your Scars
 7. Someday
 8. Just One Time
 9. Say My Name
 10. Let It Out
 11. Eye Of The Storm

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także