Gojira nie zagra w Polsce w styczniu tego roku. Trasa zespołu przeniesiona!

/ 13 stycznia, 2022

Zaplanowane na koniec stycznia koncerty zespołu Gojira nie dojdą do skutku.


Gojira planowała od początku roku promować na koncertach swój najnowszy album „Fortitude”. Wiadomo już, że plany te zostały pokrzyżowane przez nabierającą na sile pandemię COVID-19. Francuzi zostali zmuszeni do odwołania pierwszej części tournée po Europie.

Zespół opublikował oświadczenie:

Z powodu obecnych restrykcji covidowych obowiązujących w Europie, niestety jesteśmy zmuszeni przełożyć pierwszy etap europejskiej trasy Gojira, który miał się rozpocząć 17 stycznia 2022 roku w Helsinkach, a zakończyć 9 lutego 2022 roku w Bordeaux. Obecnie pracujemy nad zmianą terminów wszystkich przełożonych koncertów i planujemy wkrótce ogłosić nowy harmonogram.

Polski organizator koncertów zespołu Gojira napisał:

Jak na pewno wiecie, ze względu na gwałtowny wzrost zakażeń spowodowanych nowym wariantem SARS-CoV-2 w wielu krajach Europy wprowadzane są nowe restrykcje związane z podróżowaniem i imprezami masowymi. Gojira przenosi więc pierwszą część swojej trasy koncertowej – w tym Wrocław i Kraków – na inny termin. Szczegóły wkrótce.

Zapewniono, że francuski zespół przyjedzie do Polski jeszcze w tym roku. Pojawiła się również informacja o biletach:

Prosimy o zachowanie biletów. Zachowają ważność na nowe daty, które zostaną wkrótce opublikowane. Zanim się obejrzycie, będziemy znowu razem, by doświadczyć uzdrawiającej mocy muzyki na żywo. 

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także