Gorgonzolla zapowiada nowy album [WIDEO]

/ 25 lipca, 2019

Konsumpcja” to tytuł nowego utworu, który zapowiada drugą płytę Gorgonzolli, pod tym samym tytułem co singel. Do utworu powstał teledysk stworzony z Aleksandrem Ikaniewiczem, który ma na swoim koncie współpracę między innymi z takimi artystami jak: Vesania, Hunter, Nergal, Darmozjady! czy Bracia Figo Fagot.

Tak o tej współpracy mówi sam zespół:

Współpraca z Olkiem to czysta przyjemność. Momentalnie zaczęliśmy nadawać na tych samych falach, dzięki czemu mogliśmy stworzyć klip, który w wymowny sposób porusza temat tytułowej „Konsumpcji”. Obraz nawiązuje też do wszystkich programów talent-show, gdzie zespół jest od samego wejścia rozpatrywany jako produkt, który trzeba ładnie opakować i szybko sprzedać. Olek wczuł się mocno w klimat i dzięki temu możemy się cieszyć z zadowalających efektów.

Poniżej możecie obejrzeć teledysk do tego utworu.

Na albumie „Konsumpcja” znajdzie się 12 premierowych kompozycji, w tym jedna z gościem specjalnym: Zenkiem Kupatasą z zespołu Kabanos. Tak zespół mówi o tej współpracy:

Zenek musiał pojawić się na naszym albumie. Z Kabanosem pojechaliśmy grać koncerty po premierze „Eksploatowanych” i dużo się dzięki temu nauczyliśmy. Do tego Zenek zawsze nas wspierał w działaniach. Gdy wysłaliśmy mu numer „Ludzie idealni”, odpisał bez wahania: „Wchodzę w to!”.

%%REKLAMA%%

Gorgonzolla pojawi się również na Pol'and'Rock Festival 2019, zespół będzie można zobaczyć na Wiewiórstocku. Premiera albumu „Konsumpcja” zaplanowana została na 19 października 2019 w warszawskim klubie Potok.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także