„Gra o tron” na pierwszym zwiastunie. HBO z fatalną wiadomością dla fanów serii!

/ 27 sierpnia, 2018

Wstępnie założono, że 8. sezon „Gry o tron” pojawi się w pierwszej połowie przyszłego roku – sugerowano maj 2019, ale wiele wskazuje na to, że były to założenia zdecydowanie zbyt optymistyczne. Joe Bauer pracujący nad efektami specjalnymi w serialu HBO przyznał w jednym z wywiadów, że „Gra o tron” nie powalczy o nagrodę Emmy w 2019 roku, ponieważ nie zostanie wyemitowana dostatecznie wcześnie (musiałby mieć swoją premierę w maju).

„Detektyw” z 3. sezonem. Zobacz zapowiedź serialu HBO

Bauer zasugerował, że zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest, że serial otrzyma nagrodę dopiero w 2020 roku. Szybko pojawiła się fala spekulacji dotyczących daty premiery finałowej serii najpopularniejszego serialu świata – te najbardziej optymistyczne sugerują, że pierwszy odcinek wyemitowany zostanie w lipcu (podobnie jak 7. seria), ale pojawiają się głosy, że realna jest nawet jesień 2019 roku. Ta ostatnia wersja jest o tyle prawdopodobna, że HBO od początku twierdziło, iż nie będą spieszyć się z premierą finałowego sezonu i poświęcą na jego przygotowanie tyle, ile będzie trzeba.

Pozytywniejszą wiadomością jest natomiast zapowiedź nowych i kontynuowanych produkcji HBO, która pojawiła się w sieci. Wśród nich jest oczywiście „Gra o tron”, ale również „Detektyw” czy drugi sezon „Wielkich kłamstewek”:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także