„Gra o tron” przeciążyła serwery HBO GO

/ 15 kwietnia, 2019

Gra o tron” jest jednym z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Produkcja HBO przyciąga przed ekrany telewizorów całą rzeszę widzów. Osoby, które wczoraj chciały obejrzeć pierwszy odcinek ósmego, ostatniego sezonu serialu, mogły poczuć się srodze zawiedzione. Serwery HBO GO nie wytrzymały takiego natężenia.

Zobacz oficjalny zwiastun ostatniego sezonu serialu

W momencie premiery nowego sezonu „Gry o tron” (o godzinie 3.00 czasu polskiego) serwery HBO GO odmówiły posłuszeństwa, a widzowie zamiast serialu ujrzeli komunikat o błędzie technicznym. Podobne sytuacje zdarzały się już przy okazji wcześniejszych sezonów tego serialu. Także i tym razem widzowie HBO GO nie mogli na bieżąco obejrzeć nowych odcinków.

Szefowie platformy zareagowali, publikując następujący komunikat:

Kruk serwisowy HBO GO: Drodzy panowie, panie i zwykli ludzie z tego błogosławionego królestwa. Niestety w tej chwili występują problemy techniczne, które mogą wpłynąć na jakość transmisji. Nasi Rycerze z Działu Technicznego ciężko pracują, aby jak najszybciej pokonać problem i przywrócić porządek w królestwie. Bardzo nam przykro z powodu niedogodności. Dziękujemy wszystkim za cierpliwość i wyślemy nowego kruka z aktualizacją, gdy tylko usłyszymy jakiekolwiek wiadomości z pola bitwy.

Platforma zaczęła ponownie działać po około godzinnej przerwie.

Gra o tron” to serial HBO na podstawie sagi „Pieśń lodu i ognia” autorstwa George’a R.R. Martina. Serial zadebiutował w 2011 roku i cieszył się ogromnym powodzeniem i zdobywając liczne nagrody.

%%REKLAMA%%

Wiadomo już, że po zakończeniu emisji „Gry o tron”, stacja przygotuje kolejne produkcje osadzone w uniwersum stworzonym przez George’a R.R. Martina.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także