Green Day. Bilety na koncert w Polsce

/ 15 stycznia, 2017

Już za kilka dni, 21 stycznia, do Polski przyjedzie uwielbiamy na całym świecie zespół Green Day, który podczas wizyty w naszym kraju promował będzie swoje najnowsze wydawnictwo, czyli płytę „Revolution Radio”. Muzycy podczas koncertu w krakowskiej TAURON Arenie zagrają jednak wszystkie największe przeboje ze swojej bogatej kariery, dlatego fani powinni usłyszeć chociażby „21 Guns” czy „American Idiot”.

Green Day w Krakowie. Szczegóły koncertu

Bilety na koncert Green Day

W sprzedaży wciąż dostępne są bilety na jedyny tegoroczny koncert Green Day, a organizator podzielił je na kilka kategorii. Te najtańsze można kupić już za niespełna 200 złotych, najdroższe natomiast to wydatek niespełna 400 złotych.

Oto pełna rozpiska (ceny w przedsprzedaży):

I kat.: 299 zł
II kat.: 249 zł
III kAT: 199 zł  

Płyta Early Entrance: 399 zł
Płyta A: 299 zł
Płyta B: 199 zł

Green Day promuje nowy album

Jak już zostało wspomniane, Green Day jest obecnie w trasie promującej płytę „Revolution Radio” i trzeba przyznać, że jest to trasa obszerna. Koncerty rozpoczęły się już 20 września ubiegłego roku, natomiast od zaledwie kilku dni muzycy z amerykańskiego zespołu są na Starym Kontynencie. Trasa Revolution Radio Tour ma na celu dotarcie do fanów na niemalże każdym kontynencie, dlatego jest ona tak rozbudowana. Zainteresowanie występami Green Day jest jednak tak duże, że muzykom udaje się zapełnić największe stadiony i hale na świecie.

Green Day –​ „Still Breathing”:

Telewizyjne podboje

Formacja Green Day cieszy się w Stanach Zjednoczonych ogromnym poważaniem, dlatego zaraz po publikacji świetnie przyjętej płyty „Revolution Radio” muzyków z zespołu można było zobaczyć przy wielu różnych okazjach. W związku z promocją nowych utworów pojawili się chociażby na gali American Music Awards, a także w programie Jimmy’ego Kimmela, gdzie zagrali tytułowy utwór z nowej płyty. Muzycy byli zapraszani przez wielu prowadzących i chętnie z tych zaproszeń korzystali. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także