Greg Puciato (Dillinger Escape Plan) singlem zapowiedział solowy album [WIDEO]

/ 3 marca, 2020

Greg Puciato poinformował, że tego lata swoją premierę będzie miał jego solowy album zatytułowany „Child Soldier: Creator of God”. Wokalista Dillinger Escape Plan nie zdradził jeszcze zbyt wielu szczegółów związanych z tym wydawnictwem, ale postanowił już teraz opublikować pierwszy singiel.

Na potrzeby kompozycji „Fire for Water” powstał oficjalny teledysk, którego reżyserią zajęli się Puciato i Jesse Draxler:

Ponieważ wokalista nie ma ostatnio zbyt wielu obowiązków w Dillinger Escape Plan, szuka kolejnych muzycznych wyzwań. Poza nagraniem wspomnianej solowej płyty, współtworzy projekt The Black Queen, występował podczas solowych koncertów Jerry’ego Cantrella i działa w supergrupie Killer Be Killed.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

„Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także