Grudniowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 24 listopada, 2021

Dziś do kiosków w całej Polsce, a także naszego sklepu on-line trafił grudniowy numer miesięcznika „Teraz Rock”.


Grudniowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 24 listopada znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie, zważywszy na panujące wokół nas warunki, polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

GRUDNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w grudniu?

16-stronicową wkładkę grudniowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy legendarnemu George’owi Harrisonowi. Skupiliśmy się przede wszystkim na karierze solowej słynnego eksbeatelsa, który do 2002 roku (ostatni album ukazał się pośmiertnie) wydał w sumie dwanaście studyjnych krążków. To zatem kawał fascynującej historii, którą zdecydowaliśmy się przybliżyć.

Na okładce grudniowego „Teraz Rocka” inna legenda – zespół Deep Purple, który już 26 listopada wyda album z coverami zatytułowany „Turning To Crime”. Na jego temat, a także o wielu innych sprawach, wypowiedział się na łamach pisma wokalista formacji, Ian Gillan. Skoro o wywiadach mowa, to przepytaliśmy ponadto przedstawicieli takich zespołów jak Ørganek, Riverside, Ka$hell, Me and That Man, Mastodon, Big Cyc, Sepultura czy Cochise. Wielu zainteresować powinna również rozmowa z Dave’em Gahanem.

Wśród artykułów między innymi tekst poświęcony zespołowi The Velvet Underground. Bohaterem cyklu „5 na 5” będzie Grzegorz Kupczyk, a na „Części pierwsze” rozłożyliśmy płytę „Oh Well” Fleetwood Mac. Poza tym dziesiątki recenzji rockowych wydawnictw, relacje z koncertów i newsy ze świata muzyki.

KOMENTARZE

Przeczytaj także