Grudniowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 30 listopada, 2022

Dziś do kiosków w całej Polsce, a także naszego sklepu on-line trafił grudniowy numer miesięcznika „Teraz Rock”.


Grudniowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 30 listopada znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

GRUDNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w grudniu?

Na 14 stronach najnowszej wkładki opisaliśmy historię i twórczość nie tylko zespołu Nightwish, ale również jego obecnej wokalistki – Floor Jansen. To, zgodnie z tradycją, nie tylko recenzje wszystkich wydawnictw, ale również liczne ciekawostki i najważniejsze wydarzenia z kariery zespołu oraz urodzonej w Holandii piosenkarki.

Na okładce jednak nie Nightwish, a zespół Nickelback, który niedawno opublikował swój dziesiąty album zatytułowany „Get Rollin’”. Na nasze pytania odpowiedział Mike Kroeger. Wśród bohaterów wywiadów jak zwykle tłoczno – przepytaliśmy również przedstawicieli takich zespołów jak Black Sabbath, The Cult, Epica, Candlemass, Collage czy Larkin Poe. Naszymi gośćmi są również soliści – Jean-Michel Jarre, Daria Zawiałow i Nawrocki.

Artykuły, w tym stałe rubryki, poświęciliśmy takim wykonawcom jak Bob Dylan, The Beatles czy David Bowie. W kolejnej części „Historii rocka” przyjrzeliśmy się rokowi 1990. Poza tym w numerze newsy ze świata szeroko rozumianej muzyki rockowej oraz recenzje wielu najnowszych wydawnictw.

Bardzo dużo dzieje się w rubryce koncertowej. Nasi ludzie zobaczyli i opisali dziesiątki koncertów – są wśród nich między innymi The Pretty Reckless, Placebo, The Cure, Alter Bridge, Sigur Ros, Tarja Turunen, The Hu, Porcupine Tree, Amaranthe, Agnostic Front, New Model Army i wiele więcej.

KOMENTARZE

Przeczytaj także