Grudniowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 28 listopada, 2022

Nightwish, Nickelback, Black Sabbath, The Cult, Epica, Bob Dylan… To tylko niektórzy bohaterowie grudniowego „Teraz Rocka”, który trafi do sprzedaży już w najbliższą środę.


Na 14 stronach najnowszej wkładki opisaliśmy historię i twórczość nie tylko zespołu Nightwish, ale również jego obecnej wokalistki – Floor Jansen. To, zgodnie z tradycją, nie tylko recenzje wszystkich wydawnictw, ale również liczne ciekawostki i najważniejsze wydarzenia z kariery zespołu oraz urodzonej w Holandii piosenkarki.

Na okładce jednak nie Nightwish, a zespół Nickelback, który niedawno opublikował swój dziesiąty album zatytułowany „Get Rollin’”. Na nasze pytania odpowiedział Mike Kroeger. Wśród bohaterów wywiadów jak zwykle tłoczno – przepytaliśmy również przedstawicieli takich zespołów jak Black Sabbath, The Cult, Epica, Candlemass, Collage czy Larkin Poe. Naszymi gośćmi są również soliści – Jean-Michel Jarre, Daria Zawiałow i Nawrocki.

Artykuły, w tym stałe rubryki, poświęciliśmy takim wykonawcom jak Bob Dylan, The Beatles czy David Bowie. W kolejnej części „Historii rocka” przyjrzeliśmy się rokowi 1990. Poza tym w numerze newsy ze świata szeroko rozumianej muzyki rockowej oraz recenzje wielu najnowszych wydawnictw.

Bardzo dużo dzieje się w rubryce koncertowej. Nasi ludzie zobaczyli i opisali dziesiątki koncertów – są wśród nich między innymi The Pretty Reckless, Placebo, The Cure, Alter Bridge, Sigur Ros, Tarja Turunen, The Hu, Porcupine Tree, Amaranthe, Agnostic Front, New Model Army i wiele więcej.

Grudniowy „Teraz Rock” trafi do sprzedaży – do kiosków i naszego e-sklepu – już w środę 30 listopada.

KOMENTARZE

Przeczytaj także