Grzegorz „Guzik” Guziński (Flapjack i in.) nie żyje. Miał 46 lat

/ 9 stycznia, 2021

Kolejne źródła donoszą, że Grzegorz „Guzik” Guziński – wokalista znany między innymi z występów w zespole Flapjack – nie żyje.


W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że Grzegorz „Guzik” Guziński trafił do szpitala w poważnym stanie. Powodem hospitalizacji był COVID-19, a konkretnie wywołane przez wirus komplikacje. Od wczoraj napłynęło wiele informacji – głównie w mediach społecznościowych – sugerujących, że wokalista walczy o życie.

Niestety, Grzegorz „Guzik” Guziński walkę przegrał. Informację o odejściu wokalisty zespołu Flapjack przekazał między innymi współpracujący z „Teraz Rockiem” Jacek Nizinkiewicz:

Zmarł Grzegorz „Guzik” Guziński, lider Flapjacka i Homosapiens, jeden z lepszych polskich wokalistów i fajny gość….

Opublikowany przez Jacka Nizinkiewicza Sobota, 9 stycznia 2021

Grzegorz „Guzik” Guziński znany jest w świecie rocka przede wszystkim jako wokalista zespołu Flapjack wykonującego thrash metal i rapcore. Formacja funkcjonuje nieprzerwanie od 1993 roku.

Artysta uczestniczył również w innych muzycznych projektach – śpiewał chociażby w formacjach Red Rooster, N’Dingue oraz Homosapiens. Miał na koncie również wiele występów gościnnych – na przykład z zespołem Illusion.

W chwili śmierci „Guzik” miał zaledwie 46 lat.

fot. YouTube.com (#RZECZOPOLITYCE)

KOMENTARZE

Przeczytaj także