Guns N' Roses: Nowa płyta wkrótce?

/ 17 grudnia, 2018

W wywiadzie dla radia KSHE95 gitarzysta Richard Fortus podzielił się wiadomością, że Guns N’ Roses zamierzają nagrać nowy album. Jest szansa, że płyta ukaże się przed końcem 2019 roku.

Axl Rose wyjawia, jaka przyszłość czeka Guns N' Roses

Richard Fortus powiedział:

Zamierzamy spróbować nagrać nowy album i wydać go niebawem. Czyż to nie wspaniałe? W zespole dzieje się teraz świetnie.

Myślę, że stanie się to znacznie szybciej niż się tego spodziewacie. Mam taką nadzieję. Może nawet przed końcem 2019 roku.

8 grudnia Guns N’ Roses zakończyli trasę koncertową „Not In This Lifetime”. Niedawno Axl Rose udzielił wywiadu „Abu Dhabi Ignition”, w którym odpowiedział na pytanie, co dalej z Guns N’ Roses:

Jestem pewien, że wrócimy. Wszyscy chcemy jak najlepiej dla naszych fanów – chcą wielkich koncertów, a my im je dajemy.

Staramy dawać z siebie jak najwięcej jeśli chodzi o występy. Nieważne ile dasz koncertów, każda publiczność jest inna.

Kilka razy objechaliśmy świat, ale zawsze znajdą się miejsca, w których nie graliśmy. Dopiero w tym roku po raz pierwszy zagraliśmy w Islandii, a w grudniu po raz pierwszy zagramy na Hawajach. Zawsze jest gdzie grać.

Ostatnio pojawiły się plotki, że grupa weszła do studia nagrać piosenkę na album z przeróbkami utworów T.Rex, lecz została ona zdementowana. Wiadomo natomiast, że w 2019 roku ukaże się nowa płyta Duffa McKagana, a Slash wraz z Mylesem Kennedym i The Conspirators promuje wydany niedawno album „Living The Dream”, z którym 12 lutego 2019 roku przyjedzie do Polski.

Więcej o Slashu i jego nowej płycie możecie przeczytać w grudniowym „Teraz Rocku”, dostępnym w sprzedaży.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także