Guns N' Roses. Trasa z rekordowym dochodem

/ 28 kwietnia, 2017

Z opublikowanych obliczeń wynika, że Guns N' Roses zarobiło łącznie 230 milionów dolarów, a wynik obejmuje wszystkie koncerty od rozpoczęcia trasy w kwietniu ubiegłego roku.

Guns N' Roses w Polsce. Znamy supporty

Australijska część trasy obejmowała dwa koncerty w Sydney, 10 i 11 lutego tego roku, gdzie sprzedano łącznie 84 277 biletów. Wynik ten sprawił, że na koncie zespołu pojawiło się bagatela ponad 9 milionów dolarów.

Koncerty odbywające się w Ameryce Północnej przyniosły dochód ze sprzedaży ponad miliona biletów, a zaowocowało zyskiem w wysokości 116,8 milionów dolarów.

W trasie „Not In This Lifetime” wzięli udział oryginalni członkowie Guns N' Roses: Slash (gitara), Duff McKagan (bas) oraz Axl Rose (wokal). Na scenie współpracowali z nimi Frank Ferrer (perkusja), Richard Fortus (gitara), Dizzy Reed (klawisze) oraz najmłodsza członkini zespołu – Melissa Reese (klawisze wspierające).

Dodatkowo zespół wraca do Ameryki Północnej latem, aby zagrać jeszcze 15 koncertów. Najnowsza część trasy rozpocznie się 27 lipca w St. Louise i zakończy 8 września w San Antonio.

Grupa Guns N' Roses dodała również europejskie daty, pierwsza z nich to 27 maja w Dublinie, a ostatni 12 lipca w Holandii. Grupa zagra w Polsce 20 czerwca, a jedyny koncert odbędzie się na gdańskim stadionie Energa.

ag

KOMENTARZE

Przeczytaj także