Guns N’ Roses wykonali na koncercie „Black Hole Sun” Soundgarden. Zobacz nagranie! [WIDEO]

/ 4 stycznia, 2021

Podczas występu w Tennessee zespół Guns N’ Roses wykonał kilka swoich przebojów, ale sięgnął również po utwór Soundgarden. Nagranie właśnie trafiło do sieci!


Zespół Guns N’ Roses od jakiegoś czasu dzieli się z fanami nagraniami pochodzącymi z koncertów z ostatnich lat. Właśnie postanowili przypomnieć swój występ na festiwalu Exit 111, który odbył się w amerykańskim Tennessee 13 października 2019 roku.

Podczas tego występu zespół Guns N’ Roses wykonał aż 25 kompozycji. W opublikowanym właśnie wideo znalazło się pięć: „Live And Let Die”, „Black Hole Sun”, „Shadow Of Your Love”, „Knockin’ On Heaven’s Door” i „Paradise City”.

Bez wątpienia najciekawiej prezentuje się cover utworu Soundgarden (rozpoczyna się około minuty 6:30 poniższego nagrania):

Nowy album Guns N’ Roses?

W niedawnym wywiadzie Slash zdradził, że nie tylko myśli o nowej płycie z The Conspirators, ale również Guns N’ Roses:

Rozpoczęliśmy już przedprodukcję i mamy w zanadrzu ze 20 piosenek, za które zabierzemy się na początku przyszłego roku. Dużo czasu spędziłem na komponowaniu i robieniu demówek. A wcześniej razem z Duffem pracowaliśmy nad płytą Guns N’ Roses i mam na nią kilka dodatkowych piosenek. Sporo się więc dzieje. Nie potrafię siedzieć z założonymi rękami. Mam nadzieję, że nowy materiał usłyszycie w przyszłym roku – z obu obozów. Nie jestem tego pewien, ale liczę na to, że w przyszłym roku wydamy obie płyty.

W 2021 roku jest więc szansa nie tylko na nową płytę Slasha i The Conspirators, ale też na nowy album Guns N’ Roses. Będzie to pierwsza płyta zespołu od czasu „Chinese Democracy” z 2008 roku, a także pierwsze wydawnictwo z autorskim materiałem, w nagraniu którego wzięli udział Slash i Duff od czasu „Use Your Illusion” z 1991 roku.

5X WYDANIE SPECJALNE – KUP TERAZ

KOMENTARZE

Przeczytaj także