Guns N' Roses wykonali na żywo ten utwór po raz pierwszy od 31 lat [WIDEO]

/ 7 czerwca, 2018

Ruszyła kolejna część europejskiej trasy koncertowej Guns N’ Roses. Podczas drugiego koncertu grupa sięgnęła po utwór, który znajdzie się na rozszerzonym wydaniu „Appetite For Destruction”, czyli „Shadow Of Your Love”.

Kasia Kowalska powraca z nowym albumem

Utwór „Shadow Of Your Love” powstał jeszcze w czasach Hollywood Rose i był grany przez Guns N’ Roses we wczesnych latach działalności. Utwór jednak nie trafił na album „Appetite For Destruction” (trafił tylko na płytę EP w 1988 roku), grupa więc usunęła go ze swojej setlisty. Ostatni raz Gunsi wykonali ten numer na żywo w Londynie w 1987 roku.

Teraz jednak „Shadow Of Your Love” promuje reedycję „Appetite For Destruction”, która ma trafić do sklepów już pod koniec czerwca. Zespół więc sięgnął ponownie po tę piosenkę. Zobaczcie, jak wypadła w Danii.

Wersja deluxe „Appetite For Destruction” zatytułowana będzie „Locked N’ Loaded” i zawierać także będzie płytę EP „Live ?!*@ Like A Suicide”, nagrania demo oraz dwa wcześniej nieznane utwory zarejestrowane w 1986 roku z Mike’em Clinkiem. Ponadto zestaw wzbogacony będzie 96-stronicową książką i różnymi gadżetami.

Zespół Guns N’ Roses wciąż wydłuża trasę koncertową. Do jesiennej trasy po Azji doszedł właśnie koncert w Republice Południowej Afryki, który odbędzie się 29 listopada 2018 roku. Trasa „Not In This Lifetime” trwa od 2016 roku. Do tej pory muzycy na tej trasie koncertowej zarobili 475 mln dolarów, co dało im 4. miejsce w zestawieniu najbardziej dochodowych tras koncertowych wszech czasów sporządzonym przez magazyn „Billboard”. Tym samym Guns N' Roses przegonili Rogera Watersa, który spadł na piąte miejsce.

Zespół w ramach tej trasy zawitał do Polski 20 czerwca 2017 roku, grając w Gdańsku, ale powróci do nas już 9 lipca na koncert na stadionie Śląskim w Chorzowie.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także