Gwiazda „Gry o Tron” zagra w filmie o Mö​tley Crue

/ 25 stycznia, 2018

Nie od dziś wiadomo, że historia formacji Mö​tley Crue to idealny materiał na filmową produkcję. O obrazie „The Dirt” zresztą mówi się już od dłuższego czasu, w ostatnich miesiącach całość nabiera powoli kształtów. W lutym rozpoczną się zdjęcia. Wiemy już także jacy aktorzy zagrają muzyków amerykańskiego zespołu.

Nergal o nadchodzącej trasie ze Slayerem 

Nie tak dawno informowaliśmy, że Machine Gun Kelly, raper i nierzadko aktor, wcieli się w bębniarza kalifornijskiego zespołu, Tommy'ego Lee. Wcześniej natomiast poinformowano że Douglas Booth ma sportretować współzałożyciela i basistę Mötley Crüe, Nikkiego Sixxa, a we frontmana grupy, Vince'a Neila, wcieli się Daniel Webber, znany chociażby z serialu „The Punisher”. Pozostało więc jedno pytanie – kto zagra Micka Marsa? Według informacji The Hollywood Reporter to zadanie zostanie powierzone Iwanowi Rheonowi, który zasłynął dzięki serialowi HBO – „Gra o Tron” (grał tam Ramsaya Boltona). 

Obraz powstanie na podstawie słynnej książki „The Dirt – Confessions of the World's Most Notorious Rock Band” (w Polsce: „Mötley Crue – Brud. Wyznania gwiazd rocka cieszących się najgorszą sławą”). Producentem filmowej biografii – jak już wspomnieliśmy na początku – będzie Netflix (współproducentami natomiast muzycy tley Crue), reżyserią zajmie się Jeff Tremaine, twórca serialu i filmów pod szyldem „Jackass”, scenariuszem z kolei: Rich Wilkes oraz Tom Kapinos (człowiek odpowiedzialny za serial „Califronication”). 

Mötley Crue to jeden z najsłynniejszych glam metalowych zespołów w historii. W czasie trwającej od 1980 roku kariery kapela sprzedała ponad 100 milionów płyt na całym świecie. Szczyt popularności osiągnęła w latach osiemdziesiątych. 

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także