Gwiazda pop pokazała się w koszulce trzech wykonawców metalowych [FOTO]

/ 16 października, 2019

Moda na noszenie koszulek zespołów metalowych wśród celebrytów i wykonawców pop nie przemija. Teraz do tego grona dołączyła Billie Eilish. Zamiast jednak wybrać koszulkę jednego zespołu postanowiła połączyć aż trzy koszulki: Type O Negative, Roba Zombiego i Cradle Of Filth.

Zespół Type O Negative zdążył skomentować tę sytuację słowami:

Billie Eilish z pewnością jest wyjątkową i zajebistą gwiazdą, która chodzi własną ścieżką. Niesamowite widzieć, że wspiera Type O.

Zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

Billie Eilish zachwyca się wielu rockowych i metalowych wykonawców. Jej fanami są między innymi Dave Grohl i Myles Kennedy. Thom Yorke powiedział:

Lubię Billie Eilish. Robi wszystko po swojemu. Nikt jej nie mówi, co ma robić.

Natomiast Mikael Akerfeldt z Opeth przyznał:

Moja starsza córka puściła w samochodzie Billie Eilish. Było to dziwne, ale niezłe. Jest w niej coś wyjątkowego. Zabrałem moje córki na jej koncert i była spoko. Występowała w pidżamie. Ma coś, czego brakowało na scenie pop. Jest w niej coś świeżego i mogę moim dzieciom szczerze powiedzieć: „Podoba mi się”.

%%REKLAMA%%

Billie Eilish urodziła się w grudniu 2001 roku w Los Angeles. Swoją karierę rozpoczęła w 2015 roku, nagrywając utwór „Ocean Eyes”, który rok później pokrył się w USA platyną. W 2017 roku wydała płytę EP „Don’t Smile At Me”, która dotarła do top 20. w USA i UK. Jej piosenki trafiły także na ścieżkę dźwiękową serialu „13 powodów”. Na wiosnę 2019 ukazał się jej debiutancki album „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”.

rf | fot. Lars Crommelinck

KOMENTARZE

Przeczytaj także