Gwiazda pop-rocka potwierdza: Mogłem zastąpić Davida Lee Rotha w Van Halen

/ 14 marca, 2022

Niedawno pojawiła się plotka, że jednym z kandydatów na wokalistę Van Halen miał być Daryl Hall. Artysta został zapytany, czy to prawda.


Wokalista i autor tekstów, a także współtwórca sukcesu duetu Hall & Oates, który brylował na listach przebojów w latach 70. i 80. XX wieku, mógł zostać następcą Davida Lee Rotha w Van Halen. Czy to prawda? Wielu nie wierzyło w informację, która pojawiła się jakiś czas temu w mediach, dlatego postanowiono zapytać o sprawę samego zainteresowanego.

W programie radiowym „Out Of The Box With Jonathan Clarke” Daryl Hall powiedział:

No cóż, to prawda. Znałem tych kolesi [Van Halen] naprawdę dobrze. Właściwie mieliśmy kilku wspólnych ludzi z ekipy i tak dalej. Eddie przyszedł na koncert ze swoją ówczesną żoną Valerie [Bertinelli]. David właśnie odszedł z zespołu. Eddie powiedział: „Chcesz dołączyć do Van Halen?” Zabrzmiało to, jak żart, ale myślę, że mówił poważnie. Naprawdę wierzę, że mówił poważnie. Przynajmniej ja potraktowałem to poważnie. Powiedziałem: „Nie, chyba nie. Mam tutaj swoje własne gówno do ogarnięcia”.

Hall & Oates to pop-rockowy duet, który istnieje nieprzerwanie od 1970 roku. Zespół wylansował takie przeboje jak „Maneater”, „Out of Touch”, „Private Eyes” czy „I Can’t Go for That (No Can Do)”. Zespół co prawda nie publikuje od 2006 roku, czyli płyty „Home for Christmas”, ale wciąż aktywnie koncertuje.

KOMENTARZE

Przeczytaj także