Gwiazdy polskiego rocka – Polish Metal Alliance – z kolejną niesamowitą interpretacją [WIDEO]

/ 2 czerwca, 2021

Utwory przygotowane przez projekt pod nazwą Polish Metal Alliance nagrywane są z coraz większym rozmachem. Muzycy właśnie wykonali kompozycję pt. „Stars”.


Nagrane przez Polish Metal Alliance utwory cieszą się ogromnym zainteresowaniem na YouTube. Przypomnijmy, że projekt odpowiedzialny jest za covery takich kompozycji jak „The Trooper” Iron Maiden, „Painkiller” Judas Priest czy „I Want It All” Queen. Muzycy na tym jednak nie poprzestali!

W sieci pojawił się właśnie przygotowana przez nich interpretacja utworu „Stars”, który oryginalnie wykonany został przez Hear N' Aid w związku z projektem charytatywnym zorganizowanym przez członków zespołu Dio. To niezwykłą interpretacją tego niezwykłego utworu możecie zapoznać się poniżej:

Tym razem do współpracy w ramach Polish Metal Alliance zaproszono pokaźną grupę wokalistów i instrumentalistów. Wśród tych pierwszych znaleźli się m.in. Małgorzata Ostrowska, Piotr Cugowski, Wojtek Cugowski, Clödie, Grzegorz Kupczyk czy Krzysiek Sokołowski. Reprezentacja gitarzystów była jeszcze bardziej okazała – „Stars” zagrali Wojciech Hoffmann, Vogg, Jacek Hiro, Grzegorz Skawiński, Kazon, Daron i inni.

KOMENTARZE

Przeczytaj także