Halestorm i Amy Lee pokazali teledysk do „Break In” [WIDEO]

/ 6 sierpnia, 2020

Choć wspólne wykonanie „Break In” przez Halestorm Amy Lee jest nam znane, teraz – do opublikowanej wcześniej wersji na żywo – dołączyła interpretacja studyjna utworu, który oryginalnie wydany został w 2012 roku na płycie „The Strange Case Of…”.

Nowa wersja „Break In” przygotowana została na potrzeby wydawnictwa „Halestorm Reimagined”, na którym znajdą się ponownie zinterpretowane wersje przebojów Halestorm.

Grupa pokusiła się o przygotowanie sześciu takich kompozycji. Jedną z nich jest właśnie „Break In”. Niedawno utwór trafił do sieci, a teraz pokazano przygotowany na jego potrzeby teledysk:

Tracklista „Halestorm Reimagined”:

 1. I Get Off
 2. Miss The Misery
 3. I Am The Fire
 4. Break In (featuring Amy Lee)
 5. I Will Always Love You
 6. Mz. Hyde

%%REKLAMA%%

„Break In” powstało w październiku ubiegłego roku. Zespół Halestorm i Amy Lee w studiu nagraniowym w Nashville wsparł wówczas producent Nick Raskulinecz.

Okładka „Halestorm Reimagined”:


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

 • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
 • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
 • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
 • Solową karierę Slasha
 • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także