HammerFall singlem zapowiada nową płytę i ogłasza koncerty w Polsce [DATY]

/ 3 maja, 2019

„Dominion” – taki tytuł nosi nowy album HammerFall, który ukaże się 16 sierpnia nakładem Napalm Records. W sieci pojawił się już pierwszy singiel promujący to wydawnictwo. Z kompozycją „(We Make) Sweden Rock” możecie zapoznać się poniżej:

„Dominion” to już jedenasty album w dorobku HammerFall, a drugi w barwach Napalm Records. Już od dzisiaj zamawiać można egzemplarze tej płyty na CD, LP oraz limitowaną edycję Deluxe Box Set, w skład którego wchodzi: digipack, limitowany 7” jasnoniebieski winyl, limitowana kaseta, wydrukowana okładka, karty ze zdjęciami, naszywka i naklejka.

Tracklista „Dominion”:

 1. Never Forgive, Never Forget
 2. Dominion
 3. Testify
 4. One Against the World
 5. (We Make) Sweden Rock
 6. Second to One
 7. Scars of a Generation
 8. Dead by Dawn
 9. Battleworn
 10. Bloodline
 11. Chain of Command
 12. And Yet I Smile

HammerFall ponownie połączył siły z Jamesem Michaelem oraz z Fredrikiem Nordströmem ze Studio Fredman w Castle Black Studios. Oscar Dronjak, gitarzysta zespołu, mówi:

"Dobra nie oznacza, że jest wystarczająco dobra, musi być śwetna" – to stwierdzenie jak mantra przyświecało nam przy pracach nad każdym aspektem tej płyty, od pisania piosenek i prób po produkcję oraz partie każdego członka formacji. Rezultatem jest właśnie „Dominion”, potężna siła natury, której nie można powstrzymać. Gdy ją usłyszysz, zrozumiesz.

%%REKLAMA%%

HammerFall zapowiada trasę

Letnia trasa koncertowa zespołu zaczyna się od występu na meksykańskim Domination Festival, a następnie grupa zawita do Europy, gdzie zagra na takich legendarnych festiwalach jak Sweden Rock Festival, Graspop Metal Meeting oraz Wacken Open Air.

Wśród zapowiedzianych na 2020 rok występów znalazły się dwie polskie daty:

 • 18.02.20 PL – Warszawa
 • 19.02.20 PL – Kraków

Więcej informacji na temat koncertów pojawi się wkrótce.

mg | fot. Robert Tüchi

KOMENTARZE

Przeczytaj także