Happysad powraca do Stodoły [DATA, BILETY]

/ 13 marca, 2023


Jesienią ponownie w Warszawie wystąpi zespół Happysad. Grupa ogłosiła datę koncertu.


19 października 2023 w Klubie Stodoła wystąpi Happysad. Grupa powróci do Warszawy w ramach jesiennej trasy koncertowej. Bilety trafiły już do sprzedaży.

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedzających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1300 koncertów w całym kraju, 5 platynowych i 3 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce.

W lipcu 2004 r. ukazał się debiutancki album zespołu „Wszystko jedno”, a rok później „Podróże z i pod prąd”. 1 września 2007 podczas III edycji organizowanego przez Happysad festiwalu SKARfest miała miejsce premiera trzeciego krążka zespołu – „Nieprzygoda”. Premiera tej płyty znalazła się na pierwszym miejscu OLIS – listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Dziś „Wszystko jedno” i „Nieprzygoda” są platynowymi płytami.

W 2021 roku zespół obchodził dwudziestolecie istnienia, które świętował okolicznościową płytą „Odrzutowce i Kowery” oraz książką biograficzną „Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad” autorstwa Żanety Gotowalskiej.

Happysad w Stodole

  • 19 października 2023, Klub Stodoła
  • ul. Batorego 10, Warszawa
  • Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej
KOMENTARZE

Przeczytaj także