Happysad singlem zapowiedzieli nowy album [WIDEO]

/ 2 maja, 2024

Utwór „Kochaj sobie kogo chcesz” to pierwszy singiel promujący nowy album zespołu Happysad.


Skarżyski Happysad zapowiedział właśnie premierę pierwszej od pięciu lat nowej płyty. Co prawda o samym wydawnictwie nie wiemy jeszcze zbyt dużo, ale zespół podzielił się z fanami premierową kompozycją.

Kuba Kawalec, wokalista Happysad, o nowej płycie:

Pięć lat od wydania ostatniej płyty to był istny rollecoaster. Codzienna bitka z myślami, wątpliwości co do kondycji ludzkiej i świata, nieprawdopodobne napięcia społeczne i polityczne, których dotąd nie doświadczaliśmy oraz przerwa covidowa, która totalnie odebrała nam pewność siebie i pogruchotała doszczętnie, uniemożliwiając nawet świętowania naszego dwudziestolecia.

Dlatego chcieliśmy słońca, ciepłego wiatru i energii z nich płynącej. Chcieliśmy głębokiego oddechu po długim przebywaniu pod powierzchnią. Chcieliśmy historii, co to chylą się ku dobrym końcom. Mamy nadzieję, że mają Państwo podobnie.

Na potrzeby utworu „Kochaj sobie kogo chcesz” powstał teledysk, który wyreżyserował Aleksander Wilk:

Dyskografię Happysad zamyka album „Rekordowo letnie lato”, który ujrzał światło dzienne w listopadzie 2019 roku. Wydawnictwo dotarło do 6. miejsca listy OLiS i wydane zostało nakładem Mystic Production.

KOMENTARZE

Przeczytaj także