Happysad. Tytuł, tracklista i okładka nowej płyty

/ 11 stycznia, 2017

Happysad ujawnił szczegóły nowego albumu. Płyta pod tytułem „Ciało obce” ukaże się 10 lutego 2017 roku nakładem Mystic Production. Na albumie znajdą się następujące utwory:

Happysad w encyklopedii TerazRock.pl

Tracklista:

 1. -1
 2. dłoń
 3. nie umiem kłamać
 4. Medelin
 5. czwarty dzień
 6. dług
 7. XXM
 8. Ciało Obce
 9. idę
 10. heroina
 11. nadzy na mróz

Na stronie wydawcy płytę można kupić wraz z przypinką, autografami i wybranym T-Shirtem.

Członkowie Happysad o płycie „Ciało obce”

Jesteśmy sekstetem. Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, ale także problemami i nastrojami. Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana, ale dalej bardzo szczera, płyta w naszym dorobku.

„Ciało obce” to płyta nagrana w ponad stuletniej stodole w miejscowości Nowe Kawkowo. Zespół pod okiem Marcina Borsa nagrał dziesięć piosenek w osiem lipcowych dni zeszłego roku i jedną, nocą przy ognisku. Po raz pierwszy w historii zespół pracował w składzie sześcioosobowym. W komponowaniu i nagrywaniu materiału brali udział nowi członkowie grupy – Maciej Ramisz i Michał Bąk, którzy od dawna wspomagają zespół na koncertach.

Happysad: „Nadzy na mróz”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także