Harrison Ford gwiazdą serialu „1923”. To prequel popularnego „Yellowstone” [WIDEO]

/ 16 listopada, 2022

Bijący rekordy popularności serial „Yellowstone” doczeka się prequela. Produkcja zatytułowana „1923” zapowiada się naprawdę ciekawie!


Odpowiedzialny za „Yellowstone” Paramount+ poinformował, że już 19 grudnia tego roku zadebiutuje serial „1923”, który będzie prequelem wspomnianej, niezwykle cenionej produkcji. Tytuł zachwyca przede wszystkim obsadą – główne role zagrają w nim Harrison Ford oraz Helen Mirren.

Tytuł przeniesie nas do trzeciej dekady XX wieku i opowie o przywódcach rodziny Duttonów, Jacobie i Cerze. Bohaterowie mierzyć mają się, tak przynajmniej wynika z opisu, z największymi problemami tamtego okresu – prohibicją, wielką suszą, bezprawiem oraz kradzieżami bydła. Sporo miejsca ma zająć również wątek zakończonej kilka lat wcześniej I wojny światowej.

Serial „Yellowstone” zadebiutował w 2018 roku i jak do tej pory doczekał się pięciu sezonów. Dramat opowiada o ranczerach z Montany, którzy podjęli walkę z ludźmi, którzy chcą na różne sposoby zabrać ich największy skarb – ziemię. Tytuł stworzyli Taylor Sheridan i John Linson, a główną rolę gra w nim Kevin Costner.

KOMENTARZE

Przeczytaj także