Harrison Ford i Ed Helms gwiazdami nowej komedii. Co wiemy o „Adventures of Burt Squire”?

/ 20 października, 2020


Po kilku latach zdecydowano się sięgnąć po scenariusz do filmu „Adventures of Burt Squire”. Wiemy między innymi, kto wcieli się w główne role.


STX kupiło prawa autorskie do scenariusza filmu „The Miserable Adventures of Burt Squire Aboard The Horn High Yo”. Skrypt napisany przez Bena Bolea znajdował się na czarnej liście świetnych, acz nigdy niezrealizowanych scenariuszy od 2017 roku. W końcu zdecydowano się go kupić i – z rozmachem – zrealizować. Niech świadczy o tym fakt, że w główne role wcielić mają się Harrison Ford oraz Ed Helms.

„Adventures of Burt Squire” ma opowiadać historię mężczyzny, który będąc w kryzysie wieku średniego, postanowił wyruszyć na wymarzone wakacje pod żaglami. Na Atlantyku dochodzi do wypadku. Bohater musi radzić sobie w trudnej sytuacji wraz z ocalałym, ekscentrycznym kapitanem. Scenariusz oparty został o prawdziwą historię.

Produkcją filmu mają zająć się Mickey Liddell, Pete Shilaimon oraz Kim Zubick. Producentem wykonawczym będzie natomiast Michael Glassman.

KOMENTARZE

Przeczytaj także